Jak vybrat Kouzelníka pro dětskou oslavu ?

Kouzelník k narozeninám

 

Pozvání kouzelníka na dětskou oslavu

je velmi oblíbená zábava, která pobaví v mnoha případech dospělé stejně jako děti. Kouzelníci jsou na dětské párty párty velmi žádaní. Správný kouzelník dětem poskytne spoustu zábavy a zavede děti do fantazijního světa, v představení pro děti by nikdy nemělo chybět dostatek vtipu. Co se týče finanční stránky co stojí představení, není to příliš velká cena vzhledem k programu a možnosti vidět kouzelnické triky, které zaujmou každého. Není to sice stejně levné jako vstupenka do kina, ale musíte brát v úvahu že se jedná o živou produkci.

kouzelník pro děti na narozeninovou oslavu

Jak si vybrat správného kouzelníka ?

Kouzelníků v Česku je mnoho ale jak vybrat správného pro vaší dětskou narozeninovou párty ? Co musíte brát v úvahu jako první je věk dětí. Mnoho kouzelníků dokáže přizpůsobit vystoupení věku dětí, ale ne každý. Děti ve školkovém věku není lehké zaujmout s balíčkem karet a většina dětí není schopna například u karetních kouzel udržet pozornost, proto je mnohem lepší podobným věcem vyhnout a zaměřit se na něco co je vizuálně zajímavější a zábavnější. Děti milují kouzla s míčky, změny barvy, vykouzlení živého králíka  a hlavně se potřebují smát. Už proto je rozhodně vhodnější zvolit spíše mluvený program než program kouzelníka, který vystupuje pouze na hudbu. 🙂

Aby děti zažili nejlepší možný zážitek z představení, je potřeba aby kouzelník působil jako kamarád. Ne tajemná a neznáma osoba. Zkuste se zeptat přátel zda neviděli nějakého kouzelníka který by byl vhodný pro vaši oslavu, určitě vám pomohou recenze na facebooku nebo na googlu aby jste našli toho správného! 🙂 Na internetu najdete určitě veliký zdroj kontaktů, nebojte se zavolat a zjistit si podrobnosti, alespoň víte s kým jednáte a telefonický hovor je v tomto určitě lepší než emailová konverzace.

Další příspěvky na blogu

Rezervovat kouzelníka

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *