4 Tipy na zábavu pro narozeninovou oslavu

Kouzelník pro děti, vystoupení pro děti

4. Tipy na zábavu pro narozeninovou párty

1. Představení pro děti

Jako první bych se neměl zapomenout zmínit o vystoupení na narozeninové párty ať už jde o kouzelnické představení, loutkové divadlo a nebo například bublinovou show. Možností je mnoho jen doporučujeme délku představení do 45 minut, Pak už je pro děti težší udržet pozornost i když je vystoupení dostatečně poutavé.

Děti budou na představení dlouho vzpomínat a hlavně je možné podle programu vystoupení tématicky naplánovat celou dětskou párty.

Modelování Balónků kouzelník Praha

 

2. Modelování balónků pro děti 

Modelování balónků nebo taky „tvarování balónků“ se hodí pro jakoukoli akci včetně narozeninové oslavy. Jejich výhodou je že se s nimi děti snadno zabaví, z balónků lze vymodelovat mnoho předmětů a zvířátek jako je například Pejsek, koník žirafka, myška, motýl, ale také například meče helmy, květiny a mnoho dalších. Modelování balónků umí kouzelník, ale také šašek nebo klaun, jsou také animátoři kteří se na tohle specializují. Ale mnoho klaunů, kouzelníků a dalších vystupujících to zvládne také za menší příplatek a mohou balónky modelovat po jejich představení.

Také se dá modelování balónků naučit. Závisí pouze na vás jestli tím chcete trávit hodiny, než vám to půjde od ruky a nebo využijete služby za menší příplatek.

3. Malování na obličej

Malování na obličej, tipy na oslavu narozenin

Malování na obličej je také velmi vhodné zpestření narozeninové oslavy, ale je to spíše doprovodný program. Je potřeba děti více odreagovat a no to můžou být vhodné například soutěže a hry pro děti.

4. Soutěže

Pokud chcete děti odreagovat jsou na místě soutěže, návodů na soutěže můžete najít spoustu. Jsou také agentury, které vám pomohou soutěže zajistit, ale pokud chcete ušetřit můžete najít na internetu návody, jak nějaké vytvořit a organizovat.

 

Vhodné soutěže jsou například: hod míčků na cíl, hra na sochy s využitím hudby, židličkovaná, chytání plastových rybiček a mnoho dalších.

 

To by bylo pár základních tipů na organizování narozeninové oslavy

Další příspěvky na blogu

Rezervovat kouzelníka

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *