kouzelník pro děti

Kouzelník Jakub Bílek - Zábava pro děti

Kouzla mají něco, co nás všechny okouzlí, a když přijde řeč na kouzlení pro děti, není nikdo lepší než kouzelník.

Jak se tento kouzelník z Prahy stává nejžádanějším hostem na dětských oslavách? Jakým způsobem dělá narozeninové oslavy a interaktivní vystoupení pro děti nezapomenutelnými? A co to vlastně znamená modelování zvířátek z balónků? Připojte se k nám na této magické cestě, kde vám představíme Kouzelníka pro děti, který svými kouzly a iluzemi dokáže proměnit dětské oslavy v zážitky, na které budou vzpomínat po celý život.

REZERVOVAT VYSTOUPENÍ
Kouzelník pro děti Praha

Kouzelník pro Děti: Jak Jakub Bílek očaruje Vaši Dětskou Oslavu

Jakub Bílek,  je umělcem, který obklopuje děti magií a zábavou více než 15 let. Je známý svou schopností proměnit každou dětskou oslavu na něco naprosto jedinečného. Díky svému působivému repertoáru dokáže dětem i dospělým přinést úsměv na tváři.

Jakými triky se Jakub Bílek proslavil? Vše začíná jedním základním pravidlem: kouzla mají být jedinečná, okouzlující a nezapomenutelná. Kouzelník Jakub Bílek nám zpřístupňuje svět, kde je vše možné. Vystoupení Jakuba Bílka jsou zábavná a plná překvapení.

Petra BeranováPetra Beranová
17:16 14 Mar 24
Pan kouzelnik to moc dobře umí s dětmi a ma hezky organizovaný program. Určitě doporučujeme a rádi znovu využijeme
michaela zaleskamichaela zaleska
12:59 08 Mar 24
Kouzelníka pana Bílka jsem pozvala na dětskou narozeninovou oslavu (syn 10 let a dcera 8 let) a naprosto ale naprosto super! Děti byly unešené, všichni společně kouzlili, kouzelník je úžasně vtáhnul do akce, velké nadšení. A když se objevila živá zvířátka, bylo to bezkonkurenční.. Za mě i domluva na jedničku, pan Bílek byl ochotný, komunikativní. Takže určitě doporučuji. Představení vtáhne i dospělé. A děti na to nezapomneou:)
Petr SvitákPetr Sviták
13:11 03 Mar 24
Kouzelníka Jakuba Bílka jsme si pozvali na zpestření dětského karnevalu a nezklamal. Byl u nás již v loňském roce a moc se nám jeho program líbil, volba proto byla jasná. I letošní jeho vystoupení bylo skvělé, děti se moc bavily, pozorně se dívaly, tleskaly a hodně reagovaly. Kouzelník děti zapojoval, staly se z nich jeho asistenti a byly nadšené. Po skončení celého programu se mohly děti podívat na zvířátka, které v programu vystupovaly a ti odvážnější si je i pohladit. Vystoupení bylo na profesionální úrovni, kouzelník na děti nepospíchal, byl milý trpělivý a usměvavý. Program se líbil všem dětem, pedagogům i stážistkám z Turecka. Určitě u nás nebyl naposled, kouzelníka doporučujeme! MŠ Čtyřlístek, Praha 13
Andrea KudličkovaAndrea Kudličkova
09:37 28 Feb 24
Kouzelník byl u nás ve školce a děti byly nadšené...Velmi milý, vstřícný,zvířátka úžasná, děti si to moc užily..určitě doporučuji...😊
Zdeňka SvobodováZdeňka Svobodová
18:05 25 Feb 24
Kouzelnické představení pana Bílka predčilo naše očekávání. Oslnilo děti i dospělé, moc jsme se pobavili a můžeme určitě doporučit .
Diana HerdovaDiana Herdova
12:04 19 Feb 24
Kouzelníka Jakuba jsme si pozvali na oslavu 7. narozenin a byli jsme z kouzel unešeni i my rodiče:). Zejména z hada, holuba a králíčka. Show je skvělá k upoutání pozornosti dětí, možná bychom zvažovali příště i 60min. Jakub kouzlil 45min a na konci udělal pro každého zúčastněného zvířátko nebo meč z balónku, aby si mohly děti odnést s sebou dárek z party. Doporučujeme, pokud plánujete party něčím novým "osvěžit". Moc Jakube děkujeme!
Simona KratinováSimona Kratinová
18:04 17 Feb 24
Pan Bílek dorazil na naši narozeninovou oslavu 9ti leté slečny a úsměv na tváři vytvořil nejen dětem, ale i nám, dospělým.Děti byly naprosto nadšené ze zvířátek, kouzel a balónků. Ještě večer děti nadšeně vyprávěly o hadovi Fandovi :).Děkujeme nejen za skvělý program pro děti, ale také za velmi milé jednání.
Hana JakrlovaHana Jakrlova
20:58 16 Feb 24
Bezkonkurencni show. Pozvala jsem pana kouzelnika Bilka na oslavu 6.narozenin sveho syna. Pro vsechny, jak deti tak i dospele, to byl neopakovatelny a uzasny zazitek. Kouzelnik byl lepsi nez vsechna Lega a Mindcrafty na svete. Moc dekujeme, pane bilku, a tesime se zase pristi rok!:-)
Veronika DoováVeronika Doová
10:48 06 Feb 24
Kouzelnik předčil nase očekávání. Objednali jsme si Jakuba na 4.narozeniny syna jako prekvapeni a klidně bych objednala ještě jednou! Jak deti, tak i dospeli jsme se skvele bavili! Celá hodina a pul mela super zábavný program a vykouzleni opravdových zviratek byla pro deti třešničkou na dortu. Profesionální a milý přístup! Doporučuji vsema deseti! PS: všechny deti chtějí na oslave už jen kouzelníka 🙂
Klara DvorakovaKlara Dvorakova
20:38 29 Jan 24
Pana Bílka jsem pozvala na oslavu synových narozenin a musím říct, že se kouzelnické představení líbilo nejen dětem,ale i dospělým.Mohu jen doporučit.
Helena DuchkováHelena Duchková
20:52 14 Jan 24
Minulý víkend jsme si objednali kouzelnické vystoupení pana Bílka na narozeninovou oslavu našeho desetiletého syna. Vystoupení bylo nevšedním zážitkem jak pro děti, tak pro dospělé. Největším překvapením byla kouzla se živými zvířátky, která si mohly děti pohladit a také si udělat fotku. Fotka s hadem byla velmi žádaná 😊. Závěr byl věnován modelování balónků na přání a děti si tak odnesly z narozenin milou vzpomínku. Jsem moc ráda, že se nám povedlo oslovit zrovna pana Bílka, protože je profesionál ve svém oboru (i dospělí pak diskutovali nad jednotlivými kouzly😉), umí to s dětským publikem a v neposlední řadě nám usnadnil práci s realizací zábavného programu oslavy.
Marek NagyMarek Nagy
06:52 18 Dec 23
Paráda, ochota, zábava vše super. Všem se moc líbilo, jak dětem tak rodičům 🙂 kouzelník krásně pobavil a velmi zpestřil oslavu.
Zuzana SágnerováZuzana Ságnerová
15:19 04 Dec 23
Dobrý den, mooc děkujeme panu kouzelníkovi za jeho přítomnost na narozeninové oslavě naší dcery. I díky němu byla oslava plná překvapeni. Děti i rodiče si oslavu uzili i díky přítomnosti živých zvířátek. Ještě jednou děkujeme a doporučujeme 🙏
Andrea RendlováAndrea Rendlová
12:41 06 Nov 23
Pana Bílka jsem objednala na oslavu dcery do školky. Všechny děti naprosto nadšené, odcházely se zvířátkem z balonků s úsměvem na tváři. Za mě naprosto dokonalý program pro děti každého věku.Profesionální přístup, moc doporučuji a děkuji ještě jednou.Abrahamová
Jana HicklovaJana Hicklova
02:27 04 Nov 23
Dětská oslava narozenin, pan Bílek úžasně zaujal a pobavil nejen děti, ale i rodiče po celou dobu vystoupení. Spousta záhadných a vtipně provedených kouzel, skvělá interakce s dětmi, na závěr pak možnost pohladit si zvířátka, děti byly úplně nadšené. Krásný zážitek pro všechny. Moc doporučuji! 🙂
Marian PaucoMarian Pauco
14:04 27 Oct 23
Monika ŠpinlerováMonika Špinlerová
09:16 20 Oct 23
Pana Bílka objednala moje maminka na školní oslavu narozenin mé dcery. S panem Bílkem byla úžasná domluva, ochotně přijel v brzkých ranních hodinách do vzdáleného podkrkonoší. Jeho vystoupení udělalo obrovskou radost nejen mé holčičce, ale potěšené byly i děti z celé školy a školky. Už to jsou dva týdny, ale dodnes z úst učitelek slyším o kouzelném vystoupení samá superlativa. Hodnotí jej velmi kladně - kouzelník si děti naprosto získal, vystoupením zaujmul každého jednoho z přítomných, a zdá se, že k nám nejel naposledy! Mockrát děkujeme za magické a kouzelné dopoledne.
Dagmar MuzikovaDagmar Muzikova
11:06 18 Oct 23
Tohoto kouzelníka jsem musela objednat s dostatečným předstihem, jelikož je opravdu úžasný. Na to nejlepší je dobré si počkat.
Sára PichnarčíkovaSára Pichnarčíkova
17:29 14 Oct 23
Opravdu moc doporučuji tohoto kouzelníka. Velice nadšení jak dospělý tak i děti. Prostě tato show stojí doopravdy za to. Pan Bílek velice ochotný a komunikace výborná.
Ilona PeštováIlona Peštová
09:53 14 Oct 23
Dnes jsme s dcerkou byly na představení, které pořádalo naše městečko. Bylo to opravdu skvělé, dcerka byla nadšená. Přestože na akci přišlo hodně děti, pan kouzelník se věnoval všem, každé dítě dostalo balónem, každé dítě si mohlo pohladit zvířátka. Moc super akce, doporučuji 🌸
Jan KalasJan Kalas
19:17 07 Oct 23
Vyzkouseli jsme na oslavu naseho syna 8 let a parada. Bylo to super 👍 vsechny deti se bavily. Navic kouzelnik sympatak! Zviratka jsme si taky uzili a mazleni hada TOP. Doporucuju!
Martina CechovaMartina Cechova
11:31 03 Oct 23
Děkujeme za skvělé představení pro děti ale i dospělé. Oceňujeme také velmi profesionální přístup a skvělou komunikaci. Těšíme se na další spolupráci s Vámi 🤗.Obec Trnovany
Ondřej JónOndřej Jón
15:58 02 Oct 23
Perfektní vystoupení a zážitek na narozeninové oslavě, lepší jak nějaký dárek.
Martin VitákMartin Viták
14:45 25 Sep 23
Děti 3-10 let a dospělý a všichni jsme byli nadšení! Doporučujeme! Děti ocenily hlavně živá zvířátka, ale o kouzlech mluvili celou oslavu. Děkujeme!
Kateřina BendováKateřina Bendová
19:00 24 Sep 23
Jakub je skvělý.. byla s ním úžasná komunikace, show byla super, děti byly nadšené..byl to pro ně nezapomenutelný zážitek.. musím říct, že Jakub je trpělivý a milý . Určitě doporučuji
js_loader
Kouzelník pro děti, Zábava a interaktivní vystoupení na dětské oslavy
REZERVOVAT VYSTOUPENÍ

Interaktivní Vystoupení pro děti: Jak se děti stanou součástí Kouzla?

Kouzlení není jen o pasivním sledování, ale o interakci a zapojení. Jakub Bílek to velmi dobře ví, a proto jsou jeho vystoupení pro děti interaktivní. Děti nejen sledují, co se děje, ale samy se stanou součástí kouzla. To je základní princip, který dělá Jakuba Bílka tak oblíbeným na dětských oslavách.

Dětská Oslava Narozenin: Jak udělat z Narozenin Nezapomenutelný Zážitek

Narozeniny jsou jednou z nejdůležitějších událostí v životě dítěte. Jakub Bílek rozumí tomu, jak udělat z narozenin nezapomenutelný zážitek. Jeho kouzla a vystoupení jsou přizpůsobena tak, aby byla co nejzábavnější a nejvíce přizpůsobena dětem. Při oslavě narozenin s Jakubem Bílkem se děti ocitnou v pohádkovém světě plném magie a dobrodružství.

S dětmi jako s kamarády: Klíč k Úspěchu

Jistě jste slyšeli, že kouzelníci mají tajné triky, které udržují v tajnosti. S dětmi je třeba být kamarád, ne tajemný kouzelník. Když se děti cítí součástí kouzla, stávají se aktivními účastníky představení. Tím si vytvoří vzpomínky na opravdového kouzelníka, který jim důvěřoval a ony to dokázaly. Tyto vzpomínky budou kamarádům vyprávět ještě dlouho po akci.

Kouzelník Praha pro Děti: Více než Jediný Trik

Kouzelník pro děti je o mnohem víc než jen pár triků. Je to o tvoření zážitků a vzpomínek. Jeho vystoupení jsou plná tajemství a dobrodružství.

Interaktivní Vystoupení: Z dětí dělá hrdiny představení

Klíčem k úspěchu kouzelníka Praha pro děti je interaktivita. Děti nejsou jen pasivními diváky, jsou aktivními účastníky kouzla. Kouzelník je jejich průvodcem světem magie, a když se stanou součástí představení, je to pro ně ještě vzrušující.

Kouzelník pro děti Jakub Bílek vám přináší tipy na nezapomenutelné dětské oslavy.
Kouzelník na dětskou oslavu Jakub Bílek

Dětská Oslava Narozenin: Skvělé Dojmy a Vzpomínky

Narozeniny jsou jednou z nejdůležitějších událostí v životě dítěte. Jakub Bílek, kouzelník Praha pro děti, rozumí tomu, jak udělat z narozenin nezapomenutelný zážitek. Jeho kouzla jsou přizpůsobena tak, aby byla co nejzábavnější a přizpůsobena dětem. S Jakubem Bílkem se děti ocitnou v pohádkovém světě plném magie a dobrodružství.

Modelování Zvířátek z Balónků:

Kromě kouzel a iluzí, Jakub Bílek má další trik v rukávu – modelování zvířátek z balónků. Tato dovednost zahrnuje tvorbu zvířátek a forem z balónků. Děti a dokonce i dospělí jsou ohromeni, když vidí, jak obyčejné balónky ožívají a mění se v různá zvířata a tvary. To přidává do vystoupení další rozměr zábavy.

Kouzelník Praha - Unikátní interaktivní vystoupení pro děti na dětské oslavy narozenin s modelováním z balónků

Vystupuji ve Velkých Divadlech, ale i ve Vašem Obýváku

Jsem kouzelník, který miluje přinášet magii do každodenního života. Abych zajistil, že má mágie nezůstane pouze v divadlech a na velkých pódiích, vystupuji také přímo ve vašem obýváku. Mým cílem je, aby magie byla dostupná pro každého.

Velká Divadla a veřejné akce

Velká divadla jsou místem, kde může magie dosáhnout nových výšin. Moje vystoupení v těchto prostorách jsou plná grandiózních triků, které ohromí a uchvátí diváky.

Magie v pohodlí domova domova

Ačkoli vystupuji na velkých pódiích, moje srdce patří také malým vystoupením v soukromém prostředí. Moje vystoupení ve vašem obýváku jsou plná osobního dotyku a magie, která se stane součástí vašeho domova. Mým cílem je, aby každý mohl zažít magii přímo u sebe doma.

REZERVOVAT VYSTOUPENÍ
Kouzelník pro děti, Nejlepší zábava s interaktivním vystoupením a modelováním z balónků na dětských oslavách.

Kouzelník Jakub Bílek – Tvůrce Nezapomenutelných Chvilek

Jakub Bílek, kouzelník pro děti, kouzelník Praha, tvůrce interaktivního zábavního světa, je umělcem, jehož kouzla a iluze promění obyčejné chvíle v nezapomenutelné zážitky. Jeho schopnost okouzlit lidi všech věkových kategorií a přinést úsměv na jejich tváře ho činí nejžádanějším kouzelníkem pro děti v Praze. Ať už se jedná o dětskou oslavu, narozeniny nebo školní akci, Jakub Bílek přináší magii do každého okamžiku. Proč tedy neoslovit tohoto mágna, abyste udělali z vaší následující události nezapomenutelný okamžik plný kouzel a smíchu?

Tento článek je jen nádechem toho, co Jakub Bílek přináší do světa kouzel. Jeho kouzla a iluze jsou plné překvapení, radosti a zábavy. Když hledáte kouzelníka, který udělá z vaší dětské oslavy nebo jiné události něco speciálního, Jakub Bílek je ta pravá volba. Nezapomenutelná zábava a kouzla, která zůstanou v paměti na dlouhou dobu, jsou jeho specialitou. Tak proč neudělat něco neobyčejného? Kontaktujte Jakuba Bílka a zažijte magii, která promění vaši událost v zážitek na celý život.

KouzelníkprodětiJakubBílek kouzelnicképředstaveníproděti

Kouzelník Praha, ale i celá česká republika

Představte si spokojené děti s radostí rozzářenými tvářemi, plné nadšení a očekávání. Jsou to ti nejvděčnější oslavenci, diváci a účastníci každé akce, kteří berou každý okamžik vážně. A právě kouzelník  pro děti ví, jak tuto radost a nadšení přinést do jejich životů.

Praha, město s tisíciletou historií a nekonečným tajemstvím, je dokonalým místem pro kouzelníka. Kouzelník Praha pro děti vytváří magii v jednom z nejkrásnějších měst na světě. Jeho kouzla jsou plná překvapení a zázraků, které se snadno ztratí v kouzelné atmosféře města.