kouzelník pro děti

Kouzelník Jakub Bílek - Zábava pro děti

Kouzla mají něco, co nás všechny okouzlí, a když přijde řeč na kouzlení pro děti, není nikdo lepší než kouzelník.

Jak se tento kouzelník z Prahy stává nejžádanějším hostem na dětských oslavách? Jakým způsobem dělá narozeninové oslavy a interaktivní vystoupení pro děti nezapomenutelnými? A co to vlastně znamená modelování zvířátek z balónků? Připojte se k nám na této magické cestě, kde vám představíme Kouzelníka pro děti, který svými kouzly a iluzemi dokáže proměnit dětské oslavy v zážitky, na které budou vzpomínat po celý život.

REZERVOVAT VYSTOUPENÍ
Kouzelník pro děti Praha

Kouzelník pro Děti: Jak Jakub Bílek očaruje Vaši Dětskou Oslavu

Jakub Bílek,  je umělcem, který obklopuje děti magií a zábavou více než 15 let. Je známý svou schopností proměnit každou dětskou oslavu na něco naprosto jedinečného. Díky svému působivému repertoáru dokáže dětem i dospělým přinést úsměv na tváři.

Jakými triky se Jakub Bílek proslavil? Vše začíná jedním základním pravidlem: kouzla mají být jedinečná, okouzlující a nezapomenutelná. Kouzelník Jakub Bílek nám zpřístupňuje svět, kde je vše možné. Vystoupení Jakuba Bílka jsou zábavná a plná překvapení.

Andrea RendlováAndrea Rendlová
12:41 06 Nov 23
Pana Bílka jsem objednala na oslavu dcery do školky. Všechny děti naprosto nadšené, odcházely se zvířátkem z balonků s úsměvem na tváři. Za mě naprosto dokonalý program pro děti každého věku.Profesionální přístup, moc doporučuji a děkuji ještě jednou.Abrahamová
Jana HicklovaJana Hicklova
02:27 04 Nov 23
Dětská oslava narozenin, pan Bílek úžasně zaujal a pobavil nejen děti, ale i rodiče po celou dobu vystoupení. Spousta záhadných a vtipně provedených kouzel, skvělá interakce s dětmi, na závěr pak možnost pohladit si zvířátka, děti byly úplně nadšené. Krásný zážitek pro všechny. Moc doporučuji! 🙂
Marian PaucoMarian Pauco
14:04 27 Oct 23
Monika ŠpinlerováMonika Špinlerová
09:16 20 Oct 23
Pana Bílka objednala moje maminka na školní oslavu narozenin mé dcery. S panem Bílkem byla úžasná domluva, ochotně přijel v brzkých ranních hodinách do vzdáleného podkrkonoší. Jeho vystoupení udělalo obrovskou radost nejen mé holčičce, ale potěšené byly i děti z celé školy a školky. Už to jsou dva týdny, ale dodnes z úst učitelek slyším o kouzelném vystoupení samá superlativa. Hodnotí jej velmi kladně - kouzelník si děti naprosto získal, vystoupením zaujmul každého jednoho z přítomných, a zdá se, že k nám nejel naposledy! Mockrát děkujeme za magické a kouzelné dopoledne.
Dagmar MuzikovaDagmar Muzikova
11:06 18 Oct 23
Tohoto kouzelníka jsem musela objednat s dostatečným předstihem, jelikož je opravdu úžasný. Na to nejlepší je dobré si počkat.
Sára PichnarčíkovaSára Pichnarčíkova
17:29 14 Oct 23
Opravdu moc doporučuji tohoto kouzelníka. Velice nadšení jak dospělý tak i děti. Prostě tato show stojí doopravdy za to. Pan Bílek velice ochotný a komunikace výborná.
Ilona PeštováIlona Peštová
09:53 14 Oct 23
Dnes jsme s dcerkou byly na představení, které pořádalo naše městečko. Bylo to opravdu skvělé, dcerka byla nadšená. Přestože na akci přišlo hodně děti, pan kouzelník se věnoval všem, každé dítě dostalo balónem, každé dítě si mohlo pohladit zvířátka. Moc super akce, doporučuji 🌸
Jan KalasJan Kalas
19:17 07 Oct 23
Vyzkouseli jsme na oslavu naseho syna 8 let a parada. Bylo to super 👍 vsechny deti se bavily. Navic kouzelnik sympatak! Zviratka jsme si taky uzili a mazleni hada TOP. Doporucuju!
Martina CechovaMartina Cechova
11:31 03 Oct 23
Děkujeme za skvělé představení pro děti ale i dospělé. Oceňujeme také velmi profesionální přístup a skvělou komunikaci. Těšíme se na další spolupráci s Vámi 🤗.Obec Trnovany
Ondřej JónOndřej Jón
15:58 02 Oct 23
Perfektní vystoupení a zážitek na narozeninové oslavě, lepší jak nějaký dárek.
Martin VitákMartin Viták
14:45 25 Sep 23
Děti 3-10 let a dospělý a všichni jsme byli nadšení! Doporučujeme! Děti ocenily hlavně živá zvířátka, ale o kouzlech mluvili celou oslavu. Děkujeme!
Kateřina BendováKateřina Bendová
19:00 24 Sep 23
Jakub je skvělý.. byla s ním úžasná komunikace, show byla super, děti byly nadšené..byl to pro ně nezapomenutelný zážitek.. musím říct, že Jakub je trpělivý a milý . Určitě doporučuji
Irena MurínováIrena Murínová
19:14 06 Sep 23
Kouzelník Jakub dnes oživil naši dětskou oslavu a byla to paráda! Všechny děti byly nadšené a kouzlily i poté, co kouzelník odešel. Magické zážitky vyprávěly všem na potkání. Velmi pohotové jednání s Jakubem, vstřícný přístup, sympaťák.
Jana KrálováJana Králová
08:05 29 Aug 23
Doporučuji a doporučovat budu i osobně. Vystoupení proběhlo v dětské skupince při příležitosti synových narozenin. Pan Bílek mi "vytrhnul trn z paty", kdy jsem dané řešila na poslední chvíli. Moc milá komunikace, 100% spolehnutí. Vystoupení sklidilo velikánský úspěch i u "dospěláků". Syn se ho dožadoval i druhý den 😀 Dala bych i 6 hvězdiček 😉
ZdeněkZdeněk
16:44 30 Jul 23
Krásně udělané představení, umí děti zaujmout. Ochotný vřelý přístup, skvělé jednání. Určitě doporučuji.
Petra BorsovaPetra Borsova
13:02 07 May 23
Opravdu úžasné vystoupení, děti byly nadšené, celý večer nemluvily o ničem jiném :-). Představení se líbilo moc i dospělým, všichni říkali, že kouzelník Jakub byla skvělá volba. Mohu tedy opravdu jen doporučit, vše proběhlo na jedničku, komunikace s panem kouzelníkem byla skvělá. Objednejte si, užijte si to, určitě nebudete litovat ;-).
Jana LendakovaJana Lendakova
20:43 09 Apr 22
Mohu jen doporučit, zážitek ne jenom pro děti, ale i pro mě samotnou. Úžasné!!!!! Neváhejte pozvat kouzelníka domu do školek a spoustu dalších pořadu a akci 👍👍👍
js_loader
Kouzelník pro děti, Zábava a interaktivní vystoupení na dětské oslavy
REZERVOVAT VYSTOUPENÍ

Interaktivní Vystoupení pro děti: Jak se děti stanou součástí Kouzla?

Kouzlení není jen o pasivním sledování, ale o interakci a zapojení. Jakub Bílek to velmi dobře ví, a proto jsou jeho vystoupení pro děti interaktivní. Děti nejen sledují, co se děje, ale samy se stanou součástí kouzla. To je základní princip, který dělá Jakuba Bílka tak oblíbeným na dětských oslavách.

Dětská Oslava Narozenin: Jak udělat z Narozenin Nezapomenutelný Zážitek

Narozeniny jsou jednou z nejdůležitějších událostí v životě dítěte. Jakub Bílek rozumí tomu, jak udělat z narozenin nezapomenutelný zážitek. Jeho kouzla a vystoupení jsou přizpůsobena tak, aby byla co nejzábavnější a nejvíce přizpůsobena dětem. Při oslavě narozenin s Jakubem Bílkem se děti ocitnou v pohádkovém světě plném magie a dobrodružství.

S dětmi jako s kamarády: Klíč k Úspěchu

Jistě jste slyšeli, že kouzelníci mají tajné triky, které udržují v tajnosti. S dětmi je třeba být kamarád, ne tajemný kouzelník. Když se děti cítí součástí kouzla, stávají se aktivními účastníky představení. Tím si vytvoří vzpomínky na opravdového kouzelníka, který jim důvěřoval a ony to dokázaly. Tyto vzpomínky budou kamarádům vyprávět ještě dlouho po akci.

Kouzelník Praha pro Děti: Více než Jediný Trik

Kouzelník pro děti je o mnohem víc než jen pár triků. Je to o tvoření zážitků a vzpomínek. Jeho vystoupení jsou plná tajemství a dobrodružství.

Interaktivní Vystoupení: Z dětí dělá hrdiny představení

Klíčem k úspěchu kouzelníka Praha pro děti je interaktivita. Děti nejsou jen pasivními diváky, jsou aktivními účastníky kouzla. Kouzelník je jejich průvodcem světem magie, a když se stanou součástí představení, je to pro ně ještě vzrušující.

Kouzelník pro děti Jakub Bílek vám přináší tipy na nezapomenutelné dětské oslavy.
Kouzelník na dětskou oslavu Jakub Bílek

Dětská Oslava Narozenin: Skvělé Dojmy a Vzpomínky

Narozeniny jsou jednou z nejdůležitějších událostí v životě dítěte. Jakub Bílek, kouzelník Praha pro děti, rozumí tomu, jak udělat z narozenin nezapomenutelný zážitek. Jeho kouzla jsou přizpůsobena tak, aby byla co nejzábavnější a přizpůsobena dětem. S Jakubem Bílkem se děti ocitnou v pohádkovém světě plném magie a dobrodružství.

Modelování Zvířátek z Balónků:

Kromě kouzel a iluzí, Jakub Bílek má další trik v rukávu – modelování zvířátek z balónků. Tato dovednost zahrnuje tvorbu zvířátek a forem z balónků. Děti a dokonce i dospělí jsou ohromeni, když vidí, jak obyčejné balónky ožívají a mění se v různá zvířata a tvary. To přidává do vystoupení další rozměr zábavy.

Kouzelník Praha - Unikátní interaktivní vystoupení pro děti na dětské oslavy narozenin s modelováním z balónků

Vystupuji ve Velkých Divadlech, ale i ve Vašem Obýváku

Jsem kouzelník, který miluje přinášet magii do každodenního života. Abych zajistil, že má mágie nezůstane pouze v divadlech a na velkých pódiích, vystupuji také přímo ve vašem obýváku. Mým cílem je, aby magie byla dostupná pro každého.

Velká Divadla a veřejné akce

Velká divadla jsou místem, kde může magie dosáhnout nových výšin. Moje vystoupení v těchto prostorách jsou plná grandiózních triků, které ohromí a uchvátí diváky.

Magie v pohodlí domova domova

Ačkoli vystupuji na velkých pódiích, moje srdce patří také malým vystoupením v soukromém prostředí. Moje vystoupení ve vašem obýváku jsou plná osobního dotyku a magie, která se stane součástí vašeho domova. Mým cílem je, aby každý mohl zažít magii přímo u sebe doma.

REZERVOVAT VYSTOUPENÍ
Kouzelník pro děti, Nejlepší zábava s interaktivním vystoupením a modelováním z balónků na dětských oslavách.

Kouzelník Jakub Bílek – Tvůrce Nezapomenutelných Chvilek

Jakub Bílek, kouzelník pro děti, kouzelník Praha, tvůrce interaktivního zábavního světa, je umělcem, jehož kouzla a iluze promění obyčejné chvíle v nezapomenutelné zážitky. Jeho schopnost okouzlit lidi všech věkových kategorií a přinést úsměv na jejich tváře ho činí nejžádanějším kouzelníkem pro děti v Praze. Ať už se jedná o dětskou oslavu, narozeniny nebo školní akci, Jakub Bílek přináší magii do každého okamžiku. Proč tedy neoslovit tohoto mágna, abyste udělali z vaší následující události nezapomenutelný okamžik plný kouzel a smíchu?

Tento článek je jen nádechem toho, co Jakub Bílek přináší do světa kouzel. Jeho kouzla a iluze jsou plné překvapení, radosti a zábavy. Když hledáte kouzelníka, který udělá z vaší dětské oslavy nebo jiné události něco speciálního, Jakub Bílek je ta pravá volba. Nezapomenutelná zábava a kouzla, která zůstanou v paměti na dlouhou dobu, jsou jeho specialitou. Tak proč neudělat něco neobyčejného? Kontaktujte Jakuba Bílka a zažijte magii, která promění vaši událost v zážitek na celý život.

KouzelníkprodětiJakubBílek kouzelnicképředstaveníproděti

Kouzelník Praha, ale i celá česká republika

Představte si spokojené děti s radostí rozzářenými tvářemi, plné nadšení a očekávání. Jsou to ti nejvděčnější oslavenci, diváci a účastníci každé akce, kteří berou každý okamžik vážně. A právě kouzelník  pro děti ví, jak tuto radost a nadšení přinést do jejich životů.

Praha, město s tisíciletou historií a nekonečným tajemstvím, je dokonalým místem pro kouzelníka. Kouzelník Praha pro děti vytváří magii v jednom z nejkrásnějších měst na světě. Jeho kouzla jsou plná překvapení a zázraků, které se snadno ztratí v kouzelné atmosféře města.