Skákací hrad na narozeninovou párty ?

Skákací hrad Kouzelník pro děti na narozeninovou oslavu

Zajistit skákací hrad na dětskou narozeninovou párty ? 

To je komplikovaná otázka záleží pouze na lokalitě vaší oslavy a především na schopnostech vaší organizace dětské oslavy. Pronájem skákacích hradů nejsou levné a proto stojí za zvážení zda splní svůj účel dobře a tak jak jste si to představovali.

Skákací hrad kouzelník pro děti na narozeninovou oslavu

Skákací hrad se hodí pro větší oslavy

Skákací hrad je brán pouze jako doprovodný program, takže pokud máte omezený rozpočet vyplatí se více pozvat klauna, divadelníka animátora a nebo dobrou práci také určitě odvede kouzelník pro děti a místo hradu můžete vymyslet soutěže pro děti, které splní podobný účel.

Pokud máte větší rozpočet určitě si děti se skákacím hradem užijí spoustu zábavy, jen si musíte také dávat pozor na jeho umístění, aby nerušilo průběh oslavy. Skákací hrad vyžaduje kompresor a ten dělá dost často někdy až otravný hluk, takže pokud je pozvaný nějaký animátor, kouzelník, divadelník nebo jiný bavič pro děti, určitě je výhodné takovou produkci posunout mimo oblast kde se nachází skákací hrad. Pokud nemáte místo pro hrad i místo s pozvanou produkcí. doporučuji hrad ve chvíli kdy bude probíhat produkce úplně vypnout.

Jako profesionální kouzelník pro děti se často setkávám s tím, že rodiče nechávají skákací hrad bez dozoru a je snadné aby se například dvě děti ve skákacím hradu bez dozoru srazili. Takže pokud plánujete tento typ zábavy určitě musíte mít někoho kdo bude děti hlídat.

Alternativa skákacího hradu

Také můžete zvolit trampolínu pro děti jako náhradu za skákací hrad, problém trampolíny je že je spíše pro větší děti. menší děti mají na trampolíně dost často problém s rovnováhou protože je mnohem pružnější než skákací hrad a možná i proto trochu nebezpečnější.

Skákací hrad děti zabaví, ale otázkou je jestli tolik jako jiná soutěž jakou dětem vymyslíme. Již už jsem uváděl ve článku 4 tipy pro narozeninovou oslavu jak děti zabavit.

Rozhodně tedy zvažte zda klaun animátor nebo kouzelník + soutěže nebude lepší volbou.

Přece jenom soutěže pro děti můžete přizpůsobit počasí ať je vaše lokace pro dětskou oslavu jakákoli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *